Automatické vstupné dvere

Automatické vstupné dvere, jedno alebo dvojkrídlové, teleskopické, šípové posuvné dvere, jedno alebo dvojkrídlové otváracie dvere, točiace karuselové dvere. Rámy a zasklievacie profily z hliníkových profiov, rozmery , materiálové použitie výplne – prevažne sklo, farebnosť rámov dverí sa vždy prispôsobujú stavebnému otvoru, prevádzkovým požiadavkám, celkovej architektúre priemyselného objektu, v súčinnosti s majiteľom objektu resp.architektom, projektantom stavby.

Široká škála ovládacích elektronických prvkov, (najčastejšie použitie otvárania dverí je pohybovými radarmi) umožňuje aplikovať tieto dvere pri vstupe do každého priestoru, prípadne vytvárať protiprievanové zádveria a tým znižovať uniky tepla.

Nepochybne použitím automatických vstupných dverí získava celková stavba, objekt moderný vzhľad a takto riešený vstup aj príchuť elegancie a noblesy. Odpadá nepríjemné búchanie dverí, poškodzovanie mechanickkých zámkov, prechod dverami napr. s nákupom je oveľa pohodlnejší.

Stáva sa samozrejmosťou prepojenie systému ovládania dverí s inteligentným systémom objketu, s dochádzkovým-prístupovým systémom, prepojenie so systémom EZS, EPS.

Galéria

automaticke_vstupne_dvere_10

Firma SIJUKO, spol. s r.o ponúka inovatívny prístup, spoľahlivosť, spokojnosť a loajálnosť voči nášmu zákaznikovi.