Automatické vstupné dvere

Automatické vstupné dvere, jedno alebo dvojkrídlové, teleskopické, šípové posuvné dvere, jedno alebo dvojkrídlové otváracie dvere, točiace karuselové dvere. Rámy a zasklievacie profily z hliníkových profilov, rozmery, materiálové použitie výplne – prevažne sklo, farebnosť rámov dverí sa vždy prispôsobujú stavebnému otvoru, prevádzkovým požiadavkám, celkovej architektúre priemyselného objektu, v súčinnosti s majiteľom objektu resp. architektom, projektantom stavby.

Široká škála ovládacích elektronických prvkov, (najčastejšie použitie otvárania dverí je pohybovými radarmi) umožňuje aplikovať tieto dvere pri vstupe do každého priestoru, prípadne vytvárať protiprievanové zádveria, a tým znižovať úniky tepla.

Nepochybne použitím automatických vstupných dverí získava celková stavba, objekt moderný vzhľad, a takto riešený vstup aj príchuť elegancie a noblesy. Odpadá nepríjemné búchanie dverí, poškodzovanie mechanických zámkov, prechod dverami napr. s nákupom je oveľa pohodlnejší.

Stáva sa samozrejmosťou prepojenie systému ovládania dverí s inteligentným systémom objektu, s dochádzkovým-prístupovým systémom, prepojenie so systémom EZS, EPS.

Galéria

automaticke_vstupne_dvere_10

Firma SIJUKO, spol. s r.o ponúka inovatívny prístup, spoľahlivosť, spokojnosť a lojálnosť voči nášmu zákazníkovi.