Priemyselné a špeciálne halové dvere

Priemyselné a špeciálne halové dvere, sekčné (lámacie vyťahujúce sa pod strop priemyselného objektu, dráhu dverí je možné prispôsobiť priestoru nad stavebným otvorom) a rolovacie dvere ako roleta namotávajúca sa na hriadeľ umiestneným za/pred prekladom stavebného otvoru, plné dvere odsúvacie replika do strán, jedno alebo dvojkrídlové, rýchlobežné rolovacie dvere so špeciálnymi vlastnosťami. Rozmery, materiálové použitie výplne, farebnosť priemyselných dverí sa vždy prispôsobujú stavebnému otvoru, prevádzkovým a technologickým požiadavkám, celkovej architektúre priemyselného objektu, v súčinnosti s majiteľom objektu resp. architektom, projektantom stavby.

Široká škála elektrických pohonov umožňuje motorizáciu takmer každých navrhnutých garážových dverí s voľbou elektronického ovládania tak, aby čo najlepšie spĺňala nároky užívateľa. Stáva sa samozrejmosťou prepojenie systému ovládania dverí s inteligentným systémom objektu, s dochádzkovým-prístupovým systémom, prepojenie so systémom EZS, EPS.

Široká škála elektrických pohonov talianskeho výrobcu NICE umožňuje motorizáciu takmer každej navrhnutej vstupnej brány s voľbou elektronického ovládania tak, aby čo najlepšie spĺňala nároky užívateľa. Stáva sa samozrejmosťou prepojenie systému ovládania brán s inteligentným systémom samotného objektu resp. so systémom EZS, EPS.

Galéria

Priemyselné a špeciálne halove dvere(25)

Firma SIJUKO, spol. s r.o ponúka inovatívny prístup, spoľahlivosť, spokojnosť a lojálnosť voči nášmu zákazníkovi.