Kariera

Páčilo by sa vám pracovať u nás?

Pozrite si otvorené pracovné pozície

Technik – montážny pracovník

Hľadáme šikovného technika – montážneho pracovníka na trvalý pracovný pomer (TPP).

NÁPLŇ PRÁCE

  • montáž priemyselných dverí a brán
  • práca nie je monotónna
  • štandardná pracovná doba pondelok – piatok

PONÚKAME

  • odmena 800 – 900 EUR BRUTTO
  • všetky zamestnanecké benefity
  • zaučenie a získanie skúseností od pracovne starších pracovníkov v kolektívnom prostredí

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

  • bydlisko v Prešove alebo v blízkom okolí
  • SŠ s technickým zameraním je výhodou
  • skúsenosť v odbore elektriky, montáže a zámočníctva je výhodou
  • vodičský preukaz typu B
  • preferujeme ľudí do 35 rokov, ale vek nie je podmienkou
  • záujem o prácu

Vstupný pohovor je súčasťou výberového konania.

KONTAKT
Naďa Jurkovská
0903 615 722
E-mail: sijukosro@gmail.com

Firma SIJUKO, spol. s r.o ponúka inovatívny prístup, spoľahlivosť, spokojnosť a lojálnosť voči nášmu zákazníkovi.